Bevestiging Ambtsdragers – 05-09-2021

Vandaag weer een fijne feestdag want in deze dienst worden er weer mensen bevestigd als lid van kerkenraad en kerkrentmeesters. Drie mensen hebben aangegeven dat ze nog een jaar willen doorgaan en Henk Fidom wordt daarbij als nieuwe kerkrentmeester bevestigd. De knielbank voor in de kerk is ook aanleiding voor de kinderen van de kindernevendienst om te willen weten wat dat wel niet voor een ding is. Jazeker de kinderen 10 stuks zijn weer in de kerk met hun leiding. Een prachtig gezicht waar we allemaal blij van worden. Dominee gaat met hen in gesprek is ook heel blij dat ze er zijn. Het gesprek gaat over kleding over durven …over verlegen zijn en schamen . Wie durft er te showen voor de gemeente wat hij of zijn voor mooie kleren aan heeft? Dat blijkt niet zo makkelijk te zijn. Onder het kinderlied komen er vragen van de kinderen aan  dominee . Wat is een knielbank ? waarom gaat iemand dan knielen? Met elkaar vertrekken ze naar hun zaal en nemen hun vragen mee. Daar zullen de ouders thuis vast antwoord op geven . Er zijn ook drie contactpersonen die afzwaaien na ieder een heleboel jaren zich in zetten voor het contact tussen kerk en gemeente . Ze worden verrast met een bos zonnebloemen en een applaus van de gemeente.

Nieuwe dames treden aan om hun taak over te nemen. Ook voor hen is er een boeket .

En natuurlijk krijgen ook de ouderlingen en kerkrentmeester een mooi boeket met de felicitaties van allemaal.

Wat is dat geweldig dat er weer mensen zich in willen zetten voor het werk in Gods koninkrijk. Heel eenvoudig zonder ophef maar met Gods Hulp en een hart vol liefde . Laten we als gemeente regelmatig voor hen bidden. En vandaag danken we voor zoveel zegen van Boven. Onze Vader zorgt voor zijn kerk.