Roon Staal met bekend werk op winter tour

Na zijn kerst tour in december speelt zanger en pianist Roon Staal tijdens de winter tour o.a. het bekendere werk van zijn, inmiddels, 11 albums. Tijdens deze tour van 29 januari t/m 23 februari 2020 doet hij in totaal 18  locaties in Nederland aan. 

Help Me Through The Night, Stay With Me ‘Till The Morning, Pie Jesu, Promise, Bridge Over Troubled Water en Rust In Bewustzijn zijn songs die voorbij komen. Bij het reserveren van kaarten is er de mogelijkheid verzoeknummers uit zijn repertoire door te geven.

Het concert te Pesse in de Ontmoetingskerk vindt plaats op vrijdag 7 februari 2020.
Aanvangstijd is 20.00 uur. De deuren zijn een half uur voor aanvang van het concert geopend.

Naast de touren in Nederland geeft Staal ook optredens in het verre oosten van Rusland (Vladivostok) en Japan (o.a. Tokyo). De zanger weet met zijn warme stem en prachtige pianospel het publiek steeds weer te raken met prachtige vertolkingen van zijn eigen songs en werk van andere componisten. 

Alle informatie m.b.t. de winter tour en het concert te Pesse kunt u vinden op de website www.roonstaal.com. Reserveringen kunnen daar worden gemaakt of via 06-30025992.

U bent van harte welkom!