Online bestellen kan ook bij De Fakkel Hoogeveen!

Beste klanten, de winkel is dicht.
We hopen en bidden dat de lockdown het beoogde effect zal hebben. Afgelopen week hebben we als vrijwilligers in de winkel gewerkt en ondervonden wat we nu nog kunnen doen om u als klant van dienst te zijn en waar we beperkt zijn door zowel de maatregelen als de drukte bij de pakketdiensten. In deze nieuwsbrief willen we uitleggen op welke manier we nog iets voor u kunnen betekenen. Binnen Hoogeveen komen we uw bestelling gratis bezorgen!


Voorraad

Helaas mogen we nu geen klanten ontvangen, terwijl er zo veel moois in de winkel ligt. Graag brengen we onze 2021-producten onder de aandacht, die we voor deze periode hebben ingekocht en voor u kunnen bezorgen of versturen . We hebben nog agenda’s, kalenders en bijbelse dagboeken op voorraad. U vindt ze onder Seizoensartikelen op de website.


Bestellen

Op onze website kunt u ons assortiment vinden, door te zoeken in de categorieën of zelf een zoekwoord in te voeren. Vervolgens kunt u uw bestelling plaatsen. Als u een artikel bestelt dat in de winkel ligt, zijn we in staat dit snel te komen bezorgen (dat is ‘s middags of de volgende dag). Moet het artikel door ons besteld worden, dan gaan er meerdere dagen overheen. Wegens drukte bij PostNL, duurt dit momenteel langer dan we gewend zijn en is het voor ons ook telkens afwachten of er een levering komt. Heel vervelend, maar hier kunnen we helaas niks aan doen. 

Als u de keus heeft, is het dus aan te raden een artikel te bestellen dat we op voorraad hebben.


Bezorgen & betalen

Op dit moment geeft de website 2 mogelijkheden voor bezorgen: 
Voor inwoners van Hoogeveen bezorgen we gratis.
Voor bestellingen buiten Hoogeveen berekenen we portokosten.

En tot slot kan er heel gemakkelijk via Ideal betaald worden.


Service

We doen ons uiterste best om onze klanten van dienst te blijven.

Op dinsdag t/m vrijdag (m.u.v. de feestdagen) is er ‘s ochtends een vrijwilliger in de winkel en zijn we dus telefonisch bereikbaar (0528 264765).

Daarnaast kunt u ons bereiken door een bericht te sturen naar verkoop@defakkelhoogeveen.nl.


We wensen iedereen sterkte met de omstandigheden en spreken de hoop uit dat we u DV in het nieuwe jaar snel weer kunnen begroeten in de winkel.
Voor nu gezegende Feestdagen gewenst en een hoopvol 2021!


Vragen?
Heeft u vragen of wensen, dan zijn we te bereiken via e-mail.