Evangelisatiedienst 14 februari: Blijf in Mijn liefde

Beste allemaal,

Hierbij nodigen wij jullie van harte uit voor de Evangelisatiedienst op zondag 14 februari 2021. Aanvang: 10.00 uur. Voorganger in deze dienst is: ds. Patrick de Vries uit Beilen. Thema: Blijf in Mijn liefde. Houd moed, heb lief.

Maar hoe blijf je moed houden? Hoe blijf je liefhebben? Juist ook in een tijd waarin lontjes korter worden, waarin het geduld opraakt, waarin mensen tegenover elkaar staan?

Wat is de bedoeling van deze evangelisatiedienst?

Wij gaan deze dienst weer een muzikale fruitmand organiseren.

Wie zoeken wij?

Wij zoeken 5 à 6 gemeenteleden uit alle leeftijdscategorieën één persoon, van jong tot oud.

Wat is onze vraag aan jullie?

Willen jullie een lied aandragen, vergezeld van een bemoediging/inspiratie/herinnering of een oproep om lief te hebben. (Het is tenslotte op die zondag ook Valentijnsdag). Wij zouden het fijn vinden als er ook een stukje video opgenomen zou kunnen worden met je uitleg, waarom je dat bepaalde lied gekozen hebt.

Graag zien we je lied met uitleg graag uiterlijk 2 februari 2021 tegemoet. Inzendingen graag mailen naar: Haaije Feenstra, e-mail: Ongeldig emailadres of naar Coraline Kamphof, e-mail: Ongeldig emailadres.