Let’s EAT & meet

Laten we samen gaan eten…

Binnenkort eindigt de Veertigdagentijd en komen we aan bij de Witte Donderdag. Vanaf die dag gaan we echt óp naar Pasen.

Omdat we op deze Witte Donderdag nog niet in de kerk samen kunnen komen, willen we je uitnodigen om tóch samen te gaan eten.

Hoe?

Door je tot uiterlijk 28 maart a.s. aan te melden voor ‘Let’s EAT & meet’.

Je ontvangt dan recepten om klaar te maken op Witte Donderdag. We beginnen die maaltijd ‘samen apart’, doordat je inlogt in de ontmoeting met alle deelnemers. Marianne zal de maaltijd openen met een kort moment van bezinning. Daarna kun je in eigen kring lekker gaan eten. Op een afgesproken tijdstip logt iedereen weer in en sluiten we de maaltijd gezamenlijk af.

En dan?

Als je meedoet, ontvang je van drie recepten de ingrediënten aan huis, in een ‘foodbox’. Daarvoor hoef je dus zelf niet de deur uit. Je betaalt daarvoor de kostprijs. Als je graag meer recepten wilt uitproberen, dan moet je daar zelf je boodschappen voor doen. Nadere instructies ontvang je wanneer je je hebt aangemeld. Laat weten met hoeveel personen je mee wilt eten.

Doe je mee?

Stuur dan een berichtje naar: