02-06-2019 – Jeugddienst ‘Doeslief’

Jeugddienst met medewerking van Testimony to the Lord (in nieuwe samenstelling). Het thema is “Doeslief” en onze eigen predikant Marianne Paas leidt de dienst. Een “uitslaapdienst“ waar ook de volwassenen van mee kunnen genieten. 

Na het koffiedrinken vooraf vult de kerk zich met jeugd, jongeren en volwassenen.

Testimony to the Lord komt al zingend en klappend binnen om dan vooraan de eerste liederen te zingen. 

De dienst is een afwisseling van beeld en muziek met een overdenking door onze dominee Marianne Paas. In de Bijbel lezen we dat “Doeslief” niet iets nieuws is van deze tijd maar al door Jezus in de Bijbel wordt voorgedaan en voorgeleefd. De filmpjes geven een mooi beeld en sluiten prachtig aan bij de tekst. 

Jongeren werken mee aan de dienst met de schriftlezing, het gebed en een kleine samenspraak. 

Meezingen, samen zingen en luisteren, de collecte en natuurlijk de kinderen van de nevendienst die bij hun terugkeer iedereen trakteren op een hartje ”Doeslief”: ook zij hebben over het thema nagedacht. 

Na de zegen deelt de jeugddienstcommissie broodjes knakworst uit. Die vinden grif aftrek.

Het was weer een mooie jeugddienst met dank aan Testimony to the Lord, alle meewerkenden en de beamer- en de jeugddienstcommissie.