21-04-2019 – Pasen

Paasmorgen beginnen we met een paasontbijt, wat voor de aanwezigen een heel blij en mooi begin is van de paasdag. Familie Poot, heel erg bedankt voor jullie inzet en het met liefde gemaakte ontbijt!

Dan loopt de kerk vol met mensen en de feestelijke dienst die volgt weerkaatst de blijdschap van de opstanding. Dwars- en panfluit begeleiden samen met het orgel de zang. Blijdschap, Licht een nieuw begin. 

Op de tafel staat het open graf naast een schitterend boeket bloemen. De kinderen van de kindernevendienst krijgen hun laatste diploma van het paasproject. Met armenvol gele tulpen staan ze met leiding bij de uitgang om iedereen een fleurige paasgroet mee te geven. 

Wat hebben we veel om dankbaar voor te zijn als kinderen van God. Een God die naar ons omziet en een nieuw begin heeft gemaakt!