2019-03-03 – Zangdienst

De eerste zangdienst 

Vanavond is er een zangdienst en de predikant is dominee Johan van den Berg die jaren geleden in Pesse predikant is geweest. Hij begroet ons bij de deur. 

Bij de preekstoel voorin staan al twee accordeons te wachten op actie. 

In deze dienst wordt er veel gezongen en zowel predikant als gemeentelid dhr. Ten Caat begeleiden het zingen met de accordeon. Boven wordt er achter het orgel ijverig meegespeeld door dhr. Kruidhof. Het driemanschap gaf zo een extra impuls aan de zangdienst. Het zong heel gemakkelijk en de akoestiek van het gebouw werkt daar zeker ook aan mee. 

Mooie liederen en goede woorden. Weer een feestelijke dienst. Altijd is het hartverwarmend als je met elkaar zingt over God en zijn liefde. Ook dat verbindt, heelt en maakt blij. 

Na afloop kreeg de dominee een boeket bloemen vanwege zijn 20-jarig domineeschap. In de week na deze zondag is het 20 jaar geleden dat hij werd bevestigd in Pesse als predikant. Bij de koffie in de gemeenschapsruimte staan lekkere koeken klaar om dat even met elkaar te vieren.